Het Asteria Hotel ligt op de top van een rustige heuvel, met uitzicht op het strand, op 80 m afstand, en het centrum van Tolo, op slechts 60 m afstand. Het beschikt over een buitenzwembad, een ontbijtbuffet en gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het Asteria is ontworpen en gebouwd volgens de lokale bouwstijl en heeft 38 kamers met uitzicht op zee. Elke accommodatie met airconditioning biedt uitzicht op de Golf van Argolis.
Tolo ligt op slechts 12 km van Nafplion, dat voornamelijk gebouwd is op het puntje van een prachtige baai. Het is een van de meest populaire resorts van de Peloponnesos. Tolo is de populariteit van haar gouden zandstrand met kristalhelder water.
Bezoekers van Tolo kunnen ook een bezoek brengen aan de nabijgelegen kleine eilanden Koronisi, Daskalio en Romvi met de overblijfselen van een middeleeuws kasteel. Het oude Assini ligt op 2 minuten rijden en het oude theater van Epidarus ligt op 20 minuten rijden.
Even geduld aub... we gekeken naar beschikbare faciliteiten
Huisdieren zijn niet toegestaan in het etablissement. Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.
Kinderen tot 5 jaar (inclusief) verblijven voor 10 € per persoon per nacht wanneer ze slapen in een beschikbaar extra bed.
Personen van 6 jaar en ouder verblijven voor 15 € per persoon per nacht bij het slapen in een beschikbaar extra bed.
Kinderen tot 2 jaar (inclusief) verblijven gratis wanneer ze in een beschikbare wieg slapen.
Extra bedden of babybedjes zijn alleen beschikbaar op verzoek en dienen door de accommodatie te worden bevestigd.
Toeslagen worden niet automatisch verrekend in het totale bedrag van de reservering op de site en moeten apart rechtstreeks aan het etablissement worden betaald.