DE HUISJES LEÏLOO & AÏDAN
Gepassioneerd door en verliefd op onze regio, hebben we twee charmante huisjes van bijna 300 jaar oud een nieuwe, welverdiende jeugd gegeven, zodat iedereen kan genieten van zijn rust en de sereniteit die ervan uitgaat.
Wij nodigen u uit om onze 2 charmante huisjes te ontdekken voor een totale verandering van omgeving, genesteld in de rust en het groen van Cenan, een dorp dat afhangt van La Puye, de historische parochie van de Acadians van Poitou, op het kruispunt van de middeleeuwse steden en forten van Chauvigny (10 min), Angles-sur-l'Anglin (16 min) en Monthoiron (13 min) maar ook vlakbij de thermale baden van La Roche-Posay (18 min), de abdij van Saint-Savin geklasseerd als werelderfgoed door UNESCO (17 min) en Futuroscope (35 min).
Wij verwelkomen u 's nachts met beddengoed en handdoeken of per week (linnen optioneel) om langer te genieten.
• Gîte Aïdan (2 tot 4 personen):
Op één niveau bestaat dit huis van 35 m² uit een warme woonkamer inclusief een gezellige woonkamer met converteerbare hoekbank en aangesloten televisie (door Amazon Fire stick) en een echte ingerichte keuken met alle benodigde apparatuur, u zet uw ontspanning voort in een gezellige kamer uitgerust met een merk 160x200 bed, die u uitnodigt om te ontspannen na een bezoek aan de grote 90x120 douche.
Voor uw comfort vindt u een wasmachine en buiten twee ligstoelen, tuinmeubelen en een barbecue om te genieten van de tuin met uitzicht op het dorpsplein.
• Gîte Leïloo (2 tot 5 personen):
U zult het cachet waarderen van dit huis van 45 m² met tuin, volledig gerestaureerd begin 2019 met respect voor de charme van het oude, maar met al het nodige comfort voor uw verblijf.
Een mooie slaapkamer van 18 m² met 160x200 Bultex beddengoed, kleedkamer en badkamer met een grote 90x120 douche.
Het is voor ons mogelijk om een bed van 90x190 cm voor een kind of een paraplubed te plaatsen in de slaapkamer bij het tweepersoonsbed.
Op de begane grond een gezellige woonkamer met slaapbank en smart TV (via Amazon Fire stick), eethoek en compleet ingerichte keuken (zoals thuis zodat je op vakantie eindelijk lekker kunt koken) met oa een koelkast en echte vrieslades (ijs room welkom, enz.), een grote heteluchtoven naast de magnetron en een vaatwasser.
U heeft ook een wasmachine voor uw comfort en twee ligstoelen buiten, tuinmeubelen en een barbecue (groene munt, tijm en rozemarijn langs het terras om uw gegrild vlees te verbeteren).
Wij voorzien u gratis van alle babyspullen, aarzel niet om ons vooraf te vragen (babyfoon, reiswieg, bad of babyzitje voor de douche, kinderstoel, potje, toiletverkleiner).
100 m onder de straat, aan de voet van de wasplaats, kunt u wandelen voor uw plezier en dat van uw kinderen, in onze boomgaard van 2000 m² die aan 3 zijden wordt begrensd door een beek.
In de zomer is de koelte van de bomen heerlijk en kunnen de kinderen hun benen strekken en plezier hebben met de 2 schommels die in onze walnotenboom zijn geïnstalleerd.
Verliefd op onze prachtige regio en de rijkdom van zijn erfgoed, zijn we beschikbaar en delen we graag de goede adressen en de vele schatten die ons omringen.
Om u in staat te stellen het meeste uit de regio te halen, hebben we een lijst gemaakt met voorgestelde bezoeken om te doen rond de Gîtes de Leïloo & Aïdan: https://www.google.com/maps/placelists/list/bHt2cAAz7U_qXkfLaINhIRxMgdPiDA (kopieer de link en plak het in uw webbrowser om doorgestuurd te worden naar een Google Map-lijst)